XVII targi LAS-EXPO

XVII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO
Czy w 2016 roku padnie kolejny rekord? LAS-EXPO i odbywająca się w tym samym czasie wystawa AGROTECH są jednymi z najchętniej odwiedzanych imprez targowych w Polsce. W 2015 roku stoiska 700 wystawców z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech zobaczyło ponad 60 tysięcy osób.

Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi, czyli wielkie święto branży leśnej to najlepsza okazja do zapoznania się z nowoczesnymi technikami związanymi z przemyłem drzewnym. Dynamicznie rozwijająca się impreza daje możliwość obejrzenia i przetestowania narzędzi oraz maszyn wykorzystywanych
w transporcie i obróbce drewna, środków ochrony lasu oraz zaawansowanych systemów informatycznych. Wystawa co roku skupia kilkadziesiąt firm prezentujących najnowocześniejszy sprzęt.

LAS-EXPO to również wiele spotkań merytorycznych. W programie targów znajdują się zarówno duże konferencje, jak i szkolenia czy prezentacje.

Tłumy zwiedzających przyciągają również m.in. dynamiczne pokazy sprzętu
i maszyn czy występy sygnalistów. Dużym zainteresowaniem cieszą się także stoiska współpracujących od lat z Targami Kielce Lasów Państwowych oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Leśnych im. Mieczysława Wierzbickiego w Gołuchowie.

Honorowy patronat nad wystawą objęli Dyrektor Generalny Lasów Państwowych, wojewoda świętokrzyski, marszałek województwa świętokrzyskiego oraz prezydent Miasta Kielce.

Źródło: targikielce.pl